Festiwal… penisa. Japonia

Festiwal… penisa. Japonia

Takie rzeczy są możliwe tylko w jednym kraju. Wszystko zaczęło się dawno temu za wulkanami za lasami pod Tokio, od tego, że pewna kobieta miała demona w piczy. Demon ten zakochał się w niej, ukrył w ciepełku i z zazdrości pozbawił w trakcie igraszek jej dwóch kolejnych mężów przyrodzenia. Nieszczęsna kobieta udała się po pomoc do kowala. Ten uformował wielkiego żelaznego penisa, którym wykłuto oczy demonowi. Złośliwiec salwował się ucieczką. Do dziś w świątyni można oglądać to groźne oręże!

Potem do świątyni Kanamara w Kawasaki przychodziły damy lekkich obyczajów, by modlić się o protekcję przed chorobami. Dziś w świątyni modli się o zabezpieczenie przed AIDS. Dochód z darów jest przekazywany na stowarzyszenia walczące z tą chorobą. Tłumnie stawiają się też kobiety proszące o upragnione dziecko.

Tłum na festiwalu był tak wielki, że naporu nie wytrzymał teren świątyni i cała armia policjantów bardzo powoli wpuszczała na jej teren napływających ludzi, żeby się nie przelało. Kilometrowa kolejka zakręcała się jeszcze na trzy ulice dalej. W hostelu poznałam dziewczynę z Singapuru, która specjalnie przybyła do Japonii na festiwal. Żeby było śmieszniej moja koleżanka, z pochodzenia Tokijka w życiu o nim nie słyszała. Podobno w Japonii to się nazywa Festiwal Płodności. W każdym razie tłum był mieszany, połowa turyści, a połowa Japończycy.

Kulminacyjnym punktem festiwalu była wielka parada, podczas której trzy dorodne penisy jechały na platformach przez miasto. Łu  cha- cha- łu- cha- cha- cha! – skandował wielotysięczny tłum. Sporo ludzi było przebranych w mniej lub bardziej tradycyjne japońskie stroje. Główną platformę z penisem niósł jak co roku grupa transwestytów. Wśród paradujących byli starzy i młodzi. Uśmiech kwitł nawet na najsmutniejszych twarzach. Śmiech się przelewał na ulice, wpełzał do kolejki podmiejskiej, niosła się daleko razem z powietrzem. Bo nie ma lepszego lekarstwa na bolączki codzienności niż absurd!

Festiwal penisa Japonia

ciekawe wydarzenia w japonii

ciekawe wydarzenia w japonii

ciekawe wydarzenia w japonii ciekawe wydarzenia w japonii ciekawe wydarzenia w japonii ciekawe wydarzenia w japonii  ciekawe wydarzenia w japonii  ciekawe wydarzenia w japonii  ciekawe wydarzenia w japonii

 

Jeżeli wybierasz się do Japonii to może zainteresują Cię artykuły:

 

Tokio tanio

 

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Panowie z lizakami najlepsi 😆

Dodaj komentarz

Close Menu